Zapytaj o produkt
Majówka w plenerze – przygotuj się, by uniknąć niespodzianek

Majówka w plenerze – przygotuj się, by uniknąć niespodzianek

Nareszcie! Tak długo czekaliśmy na poprawę pogody i rozpoczęcie sezonu grillowego. Przygotowując się do spędzenia wolnych dni na łonie natury zachowajmy wszelkie zasady bezpieczeństwa i pamiętajmy o kilku ważnych rzeczach…

zachowajmy wszelkie zasady bezpieczeństwa

Jak przygotować samochód?

Przed wyjazdem w plener warto sprawdzić aktualny stan techniczny samochodu, w tym stan płynów – nie tylko oleju silnikowego, ale także płynu hamulcowego oraz płynu chłodzącego. Przed wyjazdem na nieutwardzone, pylące drogi, warto też uzupełnić płyn do spryskiwaczy wybierając wersję letnią.

Bez względu na długość drogi w jaką się wybieramy, powinniśmy zadbać o komfort jazdy naszym samochodem. Przykre zapachy wewnątrz auta mogą popsuć urlopową atmosferę. Nawet, jeśli przed wyjazdem nie mamy zbyt wiele czasu, możemy w prosty, a skuteczny sposób, w zaledwie 10 minut odświeżyć nawiewy pojazdu oraz jego wnętrze przy pomocy odświeżacza do klimatyzacji oraz zdecydować się na nową zawieszkę zapachową z szerokiej gamy zapachów samochodowych Shell.

Wiosenne wyposażenie pojazdu

Coraz więcej współcześnie produkowanych samochodów nie posiada w swoim wyposażeniu zapasowego koła dojazdowego. Warto sprawdzić tę kwestię przed wyjazdem. Doraźną alternatywą jest preparat do naprawy opon Shell. Produkt ten pompuje i uszczelnia uszkodzoną oponę, pozwalając dojechać do warsztatu bez wzywania pomocy drogowej.

Nim ruszymy w drogę warto też sprawdzić, czy posiadamy niezbędne w trasie akcesoria samochodowe oraz zaopatrzyć się w skutecznie i szybko usuwające zabrudzenia ściereczki do szyb i kokpitu, które zajmują mało miejsca i warto zawsze mieć je pod ręką.

Wymarzony odpoczynek – czas na grilla!

Dobrze rozpalony grill to punkt honoru dla większości mężczyzn. Niemniej wszyscy mogą bez trudu poradzić sobie z tym zadaniem, korzystając ze skutecznych produktów. Pamiętajmy jednak, że w przypadku kontaktu z ogniem, naszym priorytetem jest bezpieczeństwo. Powinniśmy zadbać także o to, by nasze działania miały jak najmniejszy wpływ na walory smakowe, osoby przebywające w naszym otoczeniu, czy też środowisko. W tym celu, do rozpalania grilla czy ogniska dobrze jest użyć wysokiej jakości, bezpiecznej dla użytkowników i środowiska parafinowej rozpałki w kostkach o niskiej zawartości aromatów od firmy Kemetyl. To wysoce skuteczny i wydajny produkt, w formie dużych kostek parafinowych. Rozpałka ta nie dymi i nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, za to świetnie rozpala się nawet w trudnych warunkach – przy wilgotnej i wietrznej pogodzie.

 

Zadaj pytanie przez formularz kontaktowy » 

Kemetyl - wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: creativeflow.pl

Kemetyl Polska Sp. z o.o.

al. Jerozolimskie 146,
02-305 Warszawa

(+48) 22 822 5390
kemetylpolska@kemetyl.com