Zapytaj o produkt
Kemetyl Group

Kemetyl Group

Grupa Kemetyl swoimi korzeniami sięga roku 1918. Podczas 100-letniej działalności firma osiągnęła pozycję jednego z liderów w branży płynów i kosmetyków samochodowych.  Oferta firmy obejmuje  wysokiej jakości preparaty techniczne, płyny eksploatacyjne, kosmetyki i akcesoria samochodowe oraz  AdBlue. 

Kemetyl posiada własne zakłady produkcyjne, wyposażone w nowoczesne linie produkcyjne oraz współpracuje z siecią zakładów w Europie, Turcji, Indiach.

Firma posiada certyfikat ISO 14001. Dba o ochronę środowiska i zrównoważony rozwój.

Własny dział badawczo – rozwojowy prowadzi badania nad nowymi produktami, opakowaniami i innymi rozwiązaniami przyjaznymi dla środowiska.

Innowacyjny, opracowany przez Kemetyl, zapobiegający rozlaniu zawór do AdBlue został wyróżniony w 2018 roku prestiżową nagrodą branży opakowaniowej – Dutch Packaging Award.

Doświadczone zespoły sprzedażowe rozlokowane są w wielu krajach i wspierane przez profesjonalne zespoły marketingowe. Firma dba o wizerunek marek i jakość produktów, tak aby oferta była idealnie dopasowana do rynku i oczekiwań konsumentów oraz partnerów handlowych.

Grupa Kemetyl jest producentem marek własnych: Kemetyl, T-brand, GlycoCool, Black Arrow, Carifil, Carix.

Działalność Grupy to nie tylko produkcja i dystrybucja marek własnych, ale także rozwój i zarządzanie markami klientów. Kemetyl wspiera swoich kontrahentów przygotowując materiały handlowe, dokumentację techniczną oraz kampanie marketingowe. Grupa Kemetyl jest  strategicznym partnerem Shell Car Care od blisko  20 lat.

Patrzymy w przyszłość, angażując się w kwestie odpowiedzialności społecznej i zrównoważonego rozwoju.

Otto Fevang, CEO

 

Kemetyl - wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: creativeflow.pl

Kemetyl Polska Sp. z o.o.

al. Jerozolimskie 146,
02-305 Warszawa

(+48) 22 822 5390
kemetylpolska@kemetyl.com